İçerdiklerimiz

Defne Yağı
Defne yağı doğal bir yağ molekülüdür. Kuru cilt, saç kaybı ve el ve ayaklarda oluşan çatlakların tedavisi için en etkin yağlardan biridir. Defne yağı, ayrıca kırışıklık önleyici özelliğe sahiptir. Üzerindeki ölü tabakayı kaldırarak, cildi sakinleştirip yeniler.

Yalancı İğde Yağı
Yalancı iğde yağı, içinde bulunan yüksek Omega-7 ve antioksidanlar sayesinde çok kuru ve hassas cildi nemlendirerek, cilt üzerindeki koruyucu tabakayı güçlendirir.

Aynısefa Yağı
Aynısefa yağı cilde büyük ölçüde nem sağlarken, bir yandan da birçok cilt problemini giderir ve sizi güneş ışınlarından korur. Saç köklerini güçlendirir, kepeği önler.

Karbonat
Karbonat suyu yumuşatır, yağları eritir ve kokuları önler. Karbonat sabun bazlı temizlik ürünlerinin gücünü artıran bir mineraldir. Temizlik ürünlerimizin içeriğinde EDTA gibi kireç önleyici maddeler yerine, sodyum karbonat kullanılmaktadır.

Papatya Özü
Papatya, leke ve yara izlerinin rengini açan ve cildinizi serbest radikallerden kaynaklanan zarara karşı koruyan, hipo-alerjenik bir bitkidir. Kepeği azaltır ve parlaklık kazandırır.

Kakao Yağı
Kakao yağı güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Cildi nemlendirir ve uzun süre nemli kalmasını sağlar, çatlakların oluşumunu engeller. İçeriğindeki E vitamini bir yandan cildinizi beslerken, bir yandan da esneklik ve doğal bir parlaklık kazandırır.

Hindistan Cevizi Yağı
E vitamini açısından zengin olan Hindistan cevizi yağı, cildinizi besler ve antioksidan içeriği ile erken yaşlanmasını engeller. Nemlendirici özelliği cildinize nem ve esneklik sağlarken, içindeki kaprik, kaprilik ve laurik asitler mantar ve bakteri oluşumunu engeller. Laurik asit istenmeyen kokuları da uzak tutar. Hindistan cevizi yağı, saç ve tırnaklara nem, parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Tırnakları ve tırnak çevresindeki deriyi güçlendirir.

Zeytinyağı
Nesiller boyunca saf haliyle sabun ve kozmetik ürünlerde kullanılan zeytinyağı, yüksek yağ asidi oranı sayesinde cildi nemlendirir ve yeniler.

Biberiye Yağı
İçindeki demir, kalsiyum, vitamin ve antioksidanlar sayesinde Biberiye yağı tüm cilt tipleri için yararlıdır. Cildi yeniler, saç dökülmesi ve kepeğe karşı etkilidir.

Çay Ağacı Yağı
Bir yandan cildi nemlendirip toksinlerinden arındırırken, öte yandan kepeği engeller, saç deri ve foliküllerini temizleyerek daha sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar.

Nane Yağı
Nane yağı cildinize ve tüm vücudunuza ferahlık verir.

Isırgan Otu Yağı
Gençlik iksiri olarak da bilinen Isırgan otu yağı, cildi yeniler ve saçınızdaki yağı dengeleyerek, ona hacim verir, kepek oluşumunu ve dökülmeyi engeller. Isırgan otu yağı yüksek miktarda demir, C vitamini ve klorofil içerir.

Lavanta Yağı
Lavanta yağı, hoş bir kokuya sahip olan uçucu bir yağdır. Cildinizi, gözle görülmeyen mikroorganizmalardan korur.

Limon Otu Yağı
Limon otu yağı uçucu bir yağdır. Hoş bir kokusu vardır.

Bal
Nesiller boyunca cilt nemlendiricisi olarak kullanılan bal, nem tutucu ve koruyucu özellikleriyle, cilde parlaklık kazandırır. Bal ayrıca kepek, kaşınma ve saç kaybına karşı etkilidir.

Makademya (Cadı Fındığı) Yağı
Makademya fındığı yağı hem cilt hem de saç için nemlendirici özelliğe sahiptir. Yağsız bir his bırakır ve komedojenik değildir, yani gözenekleri doldurmaz. Makademya fındığı yağı cilt sağlığını destekleyen birçok faydalı yağ asidi içerir.

E Vitamini
E vitamini yüksek koruyucu özelliğe sahip bir antioksidandır. Saç ve cilt gelişimini destekler, kırıkları engeller ve saça ve cilde yumuşaklık kazandırır.

Jojoba Yağı
Jojoba çalısından elde edilen, mumsu bir sıvıdır. Cildin doğal yağına çok benzemesi sayesinde, çeşitli cilt türlerinin nemlendirilmesi için idealdir. Gözenekleri kapatmayan bu yağ, kuru ciltleri besler.

Gliserin
Suyu hapseden özelliğiyle cildinizin nemini artırır. Gliserin içerikli ürünler eldivensiz kullanıma müsaittir, elleri kurutmaz. Gliserin cildi nemlendirir ve yumuşak bir his bırakır.

Hint Yağı
İçinde bulunan doymamış yağ asitleri sayesinde, Hint yağı cildi besler, korur ve nemlendirir. Ayrıca cilde parlaklık kazandırır.

Sirke
Bulaşıklarınıza parlaklık verir. Kireç ve koku önleyicidir.

Çuha Çiçeği Yağı
Çuha çiçeği yağı, vücudun kendi başına üretemediği Omega-3 ve Omega-6 yağ asitlerini içerir. Saç dökülmesine karşı etkilidir.

Shea Yağı
Shea yağı cilt sağlığını destekleyen birçok temel vitamin içerir. Hem antioksidanlar açısından hem de A, D, E ve F vitaminleri açısından zengindir. Kuru cildi yumuşatıp, pürüzsüzlük kazandıran Shea yağı, özellikle hassas ve kuru ciltler için idealdir. Bu yağ cilde elastikiyet kazandırıp, cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur. Cildin su oranını dengede tutar. Kurumuş dudakları nemlendirir. Sizi doğal bir şekilde zararlı UV ışınlarından koruyarak, cildinizde leke oluşmasını engeller. Saç kırılmaları ve dökülmesine karşı da etkilidir.

Balmumu
Balmumu, Apis türü bal arıları tarafından üretilen doğal bir mumdur. Dudaklarınızı nemlendirmek için formüllerimizin içeriğinde sentetik mum yerine %100 doğal ve saf balmumu kullanılmaktadır.