İhracat

Glohe firması, tüm dünyaya ulaşması hedeflenen %100 Doğal ve çevreye duyarlı ürünler geliştirmek adına kurulmuştur. Bu yüzden Glohe adı, firma vizyonunu yansıtan “Global ve Herbal” kelimelerinin  kısaltmalarından doğmuştur. Sektöre öncülük ederek yeşil ve temiz kozmetik, doğal bebek, kişisel ve ev bakım alanlarında en hızlı büyüyen firmalardan biri haline gelmiştir.

Glohe, INCIA ve Siveno markaları ile 15 ülkeye ihracat yapmakta ve dünya standartlarındaki ürünlerini farklı coğrafyalardaki tüketiciler ile buluşturmaktadır. Markalarımız yurtdışında eczanelerde, dünyaca ünlü kozmetik mağazalarında, bebek mağazalarında, büyük market zincirlerinde, online satış sitelerinde, global pazar yerlerinde ve bulunmaktadır.

Dünyada çevre dostu, temiz içerikli kozmetik, kişisel bakım ve temizlik ürünleri gittikçe önem kazanmaktadır. INCIA ve Siveno markaları, tüm ürünleri %100 doğal olan dünya üzerindeki nadir markalardandır.  Markalarımız dünya çapında geçerliliği olan COSMOS NATURAL, ECOCERT, VEGAN, CRUELTY FREE, HELAL gibi sertifikalara sahiptir. Ayrıca İstanbul, Türkiye’de bulunan fabrikamızdaki tüm ürünlerimiz, küresel ölçekteki üretim kalitesini belgeleyen BRC-CP ve GMP (Good Manufacturing Practice) sertifikaları güvencesi ile üretilmektedir.

Glohe’nin alt şirketlerinden biri olan BioArge ise kendi ürettiği dünya standartlarındaki %100 Doğal hammaddeleri küresel hammadde firmaları ile buluşturmaktadır. İhracat departmanımız, dünya ile ürünlerimiz arasında köprü olmaktır.

“Kendini kurtar. Gezegenini kurtar. Temiz ve sürdürülebilir yaşamı destekle.”